Zawiedziona wybielaniem

Wszechobecne są reklamy preparatów wybielających zęby i gabinetów dentystycznych, które takie zabiegu wykonują. Zachwala się pod niebiosa te preparaty jakie to nie są wspaniałe, a zęby jakie nie są białe. A ja poczułam sie oszukana. Żeby mieć pewność, że będę w dobrych rękach żeby nie zrobić sobie krzywdy to poszłam do dentysty na wybielanie. Sprawdziłąm tylko jakie są ceny preparatów do wybielanie w internecie, no i co tu gadać, zapłaciłam dwa razy więcej. Pieniędzy nie było mi szkoda bo liczyłam na to że będę miała dobre efekty tego wybielania. Dentysta zrobił mi szynę na odcisku moich zębów, dał preparat i nauczył mnie co i jak mam robić. Minął 10 dzień i szczerze? Nie takich efektów się spodziewałam. Zęby nie są całkowicie wybielone, przy dziąśle widać wciąż żółty odcień. Przez kilka pierwszych dni miałam bardzo podrażnione i bolesne dziąsła, a dentysta mówił że moge odczuc tylko lekki dyskomfort! Zapłaciłam mnóstwo pieniędzy za to co  i tak wykonałam sobie sama w domu… wydaje mi się, że to wielkie oszustwo i nie powinno się brać za to aż tyle pieniędzy. Nie powiem, że nie widzę zmiany koloru, bo ona jest, jednak nie jest równomierna ani spektakularna. Nie opłacało mi sie wydać na to aż tylu pieniędzy….

Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Według mnie wybielanie w ogóle to jedna wielka bujda. Zęby z natury nie mają białego odcienia a ludzie się uparli że taki chcą. Po prostu dajmy naturze być sobą i odczepmy się od swoich żółtych zębów

Odpowiedział w Grudzień 22, 2016.
Dodaj komentarz

nie wiesz czy preparat kupiony z allegro nie byłby jeszcze bardziej drażniący, nie wiesz nawet czy dałby jakikolwiek efekt, tutaj przynajmniej miałaś pewność że kupiłaś przetestowany preparat. akurat podrażnienie dziąseł jest normalne przy wybielaniu, szkoda że dent po prostu ni ebył z tobą szczery

Odpowiedział w Grudzień 22, 2016.
Dodaj komentarz

ale rozumiem, że miałaś zrobione czyszczenie zębów z kamienia?

Odpowiedział w Grudzień 22, 2016.

Pewnie, że miałam, nawet piaskowanie

w Grudzień 22, 2016.
Dodaj komentarz

Kupne preparaty mają gotowe szyny, które nie są dopasowane indywidualnie do zębów, nie ma co wtedy liczyć na to, że zęby były równomiernie wybielone..

Odpowiedział w Grudzień 22, 2016.
Dodaj komentarz

co to, sami dentyści tutaj są, że tak bronicie tego wybielania? przecież Felicia ma dużo racji, ludziom obiecuje się bruszki na wierzbach a potem się okazuje, że efekty nijak się mają do tego co chcieli osiągnąć!!

Odpowiedział w Grudzień 22, 2016.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.