Opinie na temat fluoru w paście do zębów. Szkodzi zdrowiu?

Żyjemy w czasach postprawdy, która zasięgiem dotyka praktycznie każdy aspekt naszego życia. Słyszałem wiele opinii na temat fluoru używanego w pastach do zębów. Bezsprzecznie wzmacnia szkliwo, ale jakie ma działanie dla naszego zdrowia? Może ktoś się wypowie na ten temat? Chciałbym wiedzieć ile jest prawdy w prawdzie…

Dodaj komentarz
4 Odpowiedź(i)

Fluor jest szkodliwy i niszcz zdrowie! To składnik leków psychotropowych. Dodając go do Valium powstał silniejszy lek Rohypnol. Fluor znajduje się także w Stelazinum, które jest stosowany w szpitalach psychiatrycznych. Fluor oczywiście chroni zęby, ale tylko do 20 roku życia… to wielkie koncerny nam wmawiają, że jest inaczej? a wiecie dlaczego? Bo chcą kontrolować masy. Hitlerowcy go stosowali do otumanienia więźniów w Oświęciumiu!

Fluor powoduje raka, odwapnienie kości, zaburzenia genetyczne. Jest zwyczajnie gorszy od ołowiu. Oczywiście w mediach Sorosa o tym nie przeczytacie.

Polecam http://www.oswiecenie.com/fluor.htm

Odpowiedział w Styczeń 2, 2017.
Dodaj komentarz

oswiecenie.com i wszystko jasne. Nawet nie chce mi się tego czytać. Może wypowie się ktoś posiadający rzetelne informacje. W teorie spiskowe nie wierze. Elvisa urwisa nie szukam.

Odpowiedział w Styczeń 2, 2017.
Dodaj komentarz

Nie wiem, czy się dodawało fluor do wody, ale z pewnością już się tego nie robi. Przedawkowanie tego pierwiastka może właśnie dość tylko taką drogą lub z związku z zanieczyszczeniami przemysłowymi. Zresztą co w nadmiarze nie szkodzi? Przeciętna pasta zawiera od 500 do 1500 ppm. To oznacza że na jeden milion gramów lub mililitrów przypada gram substancji. Dla człowieka o wadze 70 kg potrzebne jest 5-10 g fluoru, aby go zabić… Chyba by trzeba było jeść taką pastę łyżkami. Dawka jest zwyczajnie nierealna… ale co ja tam wiem o oświeceniu

Odpowiedział w Styczeń 2, 2017.
Dodaj komentarz

Korzyści z fluoru są dużo większe niż ewentualne powikłania, które w dodatku wynikaj ą tylko i wyłącznie z przedawkowania. Zresztą przedawkowanie czegokolwiek może się źle skończyć. Tak samo jest z wodą. Szacuje się, że należy wypić 118 filiżanek kawy, aby zabić dorosłego człowieka. Dla 75 kilogramowego mężczyzny wystarczy 6 litrów wody. Prawdopodobieństwo samobójstwa – 50%… także ogarnij się oswieceniowy.

Statystyki pokazują, żę stosowanie fluoru zmniejsza próchnicę i zwyczajnie sprawia, że zęby są zdrowsze. Ciężko się spierać z FDA – Food and Drug Administration oraz WHO – World’s Health Organisation. Tyle w temacie. 

Odpowiedział w Styczeń 2, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.