RE: Płyny wybielające zęby – co sądzicie?

Widziałem w rossmannie promocje na płyn do wybielania zębów i tak się zastanawiam, czy on w ogóle działa? Warto w coś takiego zainwestować? Nie mam jakiś masakrycznie żółtych zębów… W zasadzie uważam, że są normalne. Chciałby je jedynie trochę wybielić 😀 Szczerze wątpię w efektywność takich preparatów. Jakie jest wasze zdanie?

Dodaj komentarz
7 Odpowiedzi

litkowski88 nie fukaj tyle, bo bez kitu będziesz mieć problemy z zębami. 

Przechodząc do tematu. W jeden dzień, dosłownie, możemy wybielić zęby do 5 tonów przy pomocy światła lampy. Koszty oczywiście spore. W necie można znaleźć informację, że od 700 zł do 3000 zł w zależności od liczby zębów. W zasadzie 2 koła należy mieć przygotowane.Zabieg trwa około godzinę. Stosuje się nadtlenek mocznika i wodoru. Taki sam preparat stosuje się w domowych środkach, ale tutaj jest on w wyższym stężeniu i wymagane jest zabezpieczenie dziąseł przed spaaaaaaaaaaaaaaaaleeeeeniemmmmm. Gumowe osłonki itd. Nanosimy preparat i naświetlamy. Powtarza się zabieg 2-4 razy i finito. Wychodzimy piękniejsi i oczywiście bardziej biedni.

Druga metoda to tzw. wybielanie przez maskowanie. Najlepiej sprawdza się w przypadku żółtych zębów. Ta metoda to nic innego, jak nakładanie porcelanowej nakładki lub nakładki z żywicy na zęby, które nie nadają się do innego wybielania przez swój kolor lub inne inne takie tam. Nie znam się na tej metodzie. Warto podpytać stomatologa na jej temat. Kosztu od 300 do 1200 zł za ząb! SPORO.

Odpowiedział w Styczeń 2, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.