RE: Płyny wybielające zęby – co sądzicie?

Widziałem w rossmannie promocje na płyn do wybielania zębów i tak się zastanawiam, czy on w ogóle działa? Warto w coś takiego zainwestować? Nie mam jakiś masakrycznie żółtych zębów… W zasadzie uważam, że są normalne. Chciałby je jedynie trochę wybielić 😀 Szczerze wątpię w efektywność takich preparatów. Jakie jest wasze zdanie?

Dodaj komentarz
7 Odpowiedzi

Ja chciałbym dodać od siebie, że domowe preparaty należy podzielić na dwie kategorie. Te zwyczajne, że tak napiszę. Możemy je kupić prawie wszędzie. Każda drogeria ma coś na wybielanie. Druga kategoria to preparaty bardziej zaawansowane i niestety trochę szkodliwe. Zawierają chemiczną substancję aktywną. Działanie takiego preparatu podnosi rozjaśnia zęby z reguły o 2-4 odcienie. To dużo i mało. Zależy, jak na to spojrzeć. Lech by powiedział, że ma to swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Z pewnością jest to efekt zauważalny.

Polecam paski, które przykleja się do zębów. Sprawdzają się też preparaty do malowania zębów – lakiery, żele i różne woski. Koszty rozkładają się różnie. Niebieski banknot raczej wystarczy w zupełności na miesiąc 😉 

pozdrawiam

Odpowiedział w Styczeń 2, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.