RE: Bolą mnie zatoki czy zęby?

Trzy tygodnie temu rozchorowałem się, jakieś standardowe przeziębienie plus zapalenie zatok. Dostałem masę leków u lekarza rodzinnego, leki na przeziębienie, jakieś alergiczne, bo ponoć mam alergiczne gardło oraz przeciwzapalne na zatoki. Po tych lekach przeciwzapalnych poczułem się nieco lepiej, przeszedł ból związany z zatokami górnymi, tymi co są “na czole”. Jednak wciąż odczuwałem mocny ból zatok po bokach nosa “na policzkach”. Zdążyłem wyzdrowieć, przeszedł mi już nawet katar, jednak ból pozostał. Zacząłem się zastanawiać czy nie może być to kwestią związaną z zębami. Tym samym poszedłem do dentysty. Okazało się, że mam spory ubytek w piątce na stycznej z czwórką. Ząb został wyleczony. Ból nie ustał ale jakby się zmienił. Czasem mnie boli, czasem nie, umiejscowienie bólu się zmienia.

Jutro wybieram się również do laryngologa aby wykluczyć możliwość zapalenia ucha wewnętrznego bądź innych problemów związanych z uszami i zatokami.

Czy ktoś miał może podobną sytuację, albo domyśla się co to może być? Boli mnie już od 3 tygodni i naprawdę mam tego dość….

metalol Zapytał w Grudzień 22, 2016 w Choroby.
Dodaj komentarz
6 Odpowiedzi

przy schylaniu się raczej mnie nie boli, ból w ogóle pojawia się dopiero parę godzin po obudzeniu, bo w nocy nic mnie nie boli

Odpowiedział w Grudzień 22, 2016.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.