W wielu sytuacjach życiowych wygląd naszych zębów może wiele zmienić. Dbanie o piękny wygląd zębów powinno być przyjemnością, która z czasem zaowocuje. Nasze uzębienie jest bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a z czasem również przybiera nieatrakcyjną żółtą lub szarą barwę. Istnieje kilka możliwości poprawienia barwy zębów, tak abyśmy nie wstydzili się uśmiechać.

Jaką metodę wybielania zębów wybrać?

Jedna z najpopularniejszych obecnie metod wybielania zębów jest wybielanie metodą akceleratora LED. Jest to metoda szybkiego przywracania prawidłowej barwy zębów. Z reguły zęby po leczeniu kanałowym staja się szare i wizualnie nieatrakcyjne, poza tym wypijamy sporo kawy i herbaty, która tylko pogarsza wygląd naszych zębów. Akcelerator LED zapewnia trwale wybielanie, dzięki czemu zaoszczędzimy na czasie, a zyskamy na pięknym uśmiechu.

W lampach LED akceleratora wykorzystano najnowsze technologie jak połączenie wysokoprocentowego stężenia nadtlenku wodoru. Dzięki tej mieszance aplikowany preparat wybielający przez długi czas utrzymuje się na naszych zębach. Ponadto wykorzystanie światła LED-owego niepodrażania ani szkliwa zęba ani dziąseł.

Zastosowanie lampy LED-owej w laserze pozwoliło na trwałe aplikowanie żelu wybielającego. Żel wnika w szkliwo zęba dzięki czemu jasna barwa pozostaje na znacznie dłużej. Za metodą laserowego wybielania zębów przemawia zniwelowanie bólu do minimum, a to właśnie strach przed bólem zniechęca nas do wizyt u stomatologa.

Na co wpływa atrakcyjny wygląd zębów?

Śnieżnobiały uśmiech może być naszą wizytówką w wielu aspektach życiowych i zawodowych. Ponadto piękny uśmiech sprawia, że podnosi się nasza samoocena, a tym samym mamy lepsze samopoczucie. Niewątpliwie zdrowy i ładny wygląd zębów jest wizytówką nie tylko kobiet, ale również mężczyzn i świadczy o ich atrakcyjności i podejściu do wielu kwestii zawodowych.

Zadbany wygląd zawsze przekłada się na zwiększenie naszych szans zawodowych. Niewątpliwie śnieżnobiały uśmiech jest istotnym elementem naszego wizerunku. Inwestycja w zadbane zęby z czasem przynosi wymierne korzyści.

Czy samodzielne wybielanie zębów ma sens?

Stosowanie powszechnie dostępnych preparatów wybielających nie przyniesie tak długotrwałych efektów jak stosowanie terapii wybielającej w gabinecie stomatologicznym. Należy pamiętać, że kupując preparat w aptece czy drogerii aplikujemy go wyłącznie na zewnątrz zęba.

Metoda laserowego wybielania zębów akceleratorem LED powoduje, że aplikowany środek wybielający wnika w szkliwo, dzięki czemu efekt jest długotrwały. Ponadto sesje wybielające zapewniają nam komfort i poczucie bezpieczeństwa, że metoda jest certyfikowana i przyniesie pożądane efekty.

W przypadku zabiegów laserowych płacimy za efekt a nie za produkt. Dodatkowym atutem laserowego wybielania jest krótki czas zabiegu jaki zostanie wykonany na naszych zębach. Z reguły zabieg wybielania laserem LED trwa nie więcej niż pół godziny.

Źródło: foto internet